Sets: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 23: | Line 23: | ||
| [[Camp BFC]] | | [[Camp BFC]] | ||
| September 2024 | | September 2024 | ||
|- | |||
| [[Lil Comforts]] | |||
| | |||
|} | |} | ||
Revision as of 19:24, 2 October 2024
Main Sets
| # | Name | Release Date |
|---|---|---|
| 1 | Base Set | 2023 |
| 2 | Set 1+1 | 2024 |
Other Sets
| Name | Release Date |
|---|---|
| Camp BFC | September 2024 |
| Lil Comforts |